تماس با ما

آدرس موسسه
تهران، بلوار مرزداران بین اشرفی اصفهانی و یادگار امام جنب شیرینی فروشی ماه بانو پلاک ۱۸۵ طبقه ۲ واحد ۵ 
شماره تماس
021-44282417
 

شماره فکس

021-44282418
 
پست الکترونیک
mail@uniticedu.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمائید

تعیین سطح

گروه آموزشی یونیتیک

       


        نحوه ست کردن تایم برای جلسه مشاوره زبانی 

 

 • برای اینکه روند آموزش شما در مجموعه یونیتک شروع شود ابتدا نیاز به تعیین سطح اولیه دارید.برای تعیین سطح آنلاین به سایت کمبریج که لینک آن را در صفخه می بینید کلیک کنید.در مرحله بعد تست General را انتخاب کنید.   بعد از تعیین سطح اولیه شما می توانید از آن اسکرین شات گرفته و با توجه به راهنمایی پایین صفحه برای ما ارسال کنید تا تایم تعیین سطح آنلاین خود را ست کنید.در صورتی که مدرک زبانی دارید که معتبر است مثل IELTSوTOEFL اما قصد گرفتن نمره بالاتری را دارید می توانید به جای تست کمریج فقط مدرک خود را برای ما بارگذاری کنید.قسمت بارگذاری و فرم تعیین وقت مشاوره آنلاین در پایین  قرار داده شده است.در صورتیکه آزمون خاصی شرکت نکرده ولی mock یا TPO داشته اید میتتوانید برای ما ارسال کنید تا با توجه به آن بتواینم مصاحبه شما را تنظیم کنید.
 • وقتی تصمیم می گیرید زبان خود را تقویت کنید، تصمیمات شما کاملا در کیفیت و سرعت رسیدن  به وضعیت مورد نظرتان در زبان خارجی تاثیرگذار است. قطعا دریافت یک مشاوره زبانی از یک متخصص می تواند به شما کمک زیادی برای مشخص کردن مسیرتان بکند. متخصص بودن مشاور، و ارایه یک مشاوره صادقانه و تخصصی  زبان چیزی است که شما زبان آموز عزیز قبل از عجله  برای شروع هر کلاسی آن را در نظر بگیرید.. یونیتیک برای کمک شروع پروسه زبان شما به بهترین شکل  اشتیاق زیادی دارد و 14760 نفر تا بحال اهداف خود را عملی کرده اند.

 • مشاور شما، علاوه بر اینکه باید تدریس بداند و سابقه آموزشی داشته باشد، باید یک منتور باشد؛ یعنی خودش آنجایی باشد که شما می خواهید برسید. از هر کسی صرف  داشتن مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی یا Native  بودن نمی شود لزوما  مشاوره خوبی دریافت کرد این کارنیاز به یک متخصص حرفه ای تیزبین و دلسوز دارد که بیش از 100000 هزار ساعت سابقه تدریس داشته باشد.

 • متاسفانه متد های غالب مشاوره و تعیین سطح زبانی و به تبعش  نوع آموزش در بسیاری از مراکز استاندارد نبوده و زبان آموز جز حفظ کردن کلمه و پر کردن جاخالی گرامری ،توانایی خاص دیگری در مهارت های زبانی به خصوص اسپیکینگ کسب نکرده اند پس ما برانیم که شمارا تا انتها در این مسیر همراهی و حمایت کنیم.                  مرکز یونیتیک برای چه اموری مشاوره می دهد.؟

تمامی دوره های عمومی و همچنین آزمون ها ی تخصصی زبانی انگلیسی  در مجموعه یونیتیک مشاوره داده می شود.برای مشاوره نوشتن انگیزه نامه(ُSOP) و یا ویرایش نامه های انگلیسی خود به شماره واتساپی 09001677770 پیام دهید یا فرم پایین صفحه را پر کرده و منظر تماس کارشناسان ما باشید.


مراحل تعیین سطح در یونیتیک

کاربر محترم لطفا مراحل زیر را دنبال نمائید

 • از نتایج خود اسکرین شات بگیر

  وارد وبسایت کمبریج از اینجا بشو و از نتایج خودت اسکرین شات بگیر و بعدش به مرحله بعدی برو

 • تکمیل فرم هویتی شما

  فرم اطلاعات شخصی خود را با کلیک روی قسمت پایین همین صفحه پر کنید و نتیجه تعیین سطح آنلاین یا کارنامه آزمون IELTS یاTOEFL خود را به آن اضافه کنید در قسمت آپلود فایل  را برای ما آپلود و منتظر تماس کارشناسان ما زیر 24 ساعت باش.

 • با ما در تماس باش

  اگر خیلی عجله داری یا خیلی پایه هستی یا اصلا تعیین سطح آنلاین دوست نداری برای هماهنگی  جلسه تعیین سطح حضوری از طریق صفحه ارتباط با ما در این لینک با ما در تماس باش .

گروه آموزشی یونیتیک

تهران، بلوار مرزداران بین اشرفی اصفهانی و یادگار امام جنب شیرینی فروشی ماه بانو پلاک ۱۸۵ طبقه ۲ واحد ۵

تلفن: 44282417-021    پست الکترونیک: mail@uniticedu.com

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

کلیه حقوق این وبسایت برای گروه آموزشی یونیتیک می باشد

دی ان ان