تماس با ما

آدرس موسسه
تهران، بلوار مرزداران بین اشرفی اصفهانی و یادگار امام جنب شیرینی فروشی ماه بانو پلاک ۱۸۵ طبقه ۲ واحد ۵ 
شماره تماس
021-44282417
 

شماره فکس

021-44282418
 
پست الکترونیک
mail@uniticedu.com

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمائید

سوالات متداول

گروه آموزشی یونیتیک

پاسخ سوالات خود را در زیر بیابید چنانچه سوالات شما در زیر نبود در اینجا کلیک کنید و با ما ارتباط بگیرید

آزمون تافل مورد قبول دانشگاه های آمریکایی و مدرک آیلتس در انگلستان، تمام اروپا و همچنین در کانادا و استرالیا مدرک مورد ترجیه می باشد.

آزمون PTE مناسب برای مهاجرت به استرالیا می باشد و با توجه به سختی کسب نمره بالا در آیلتس جایگزین مناسبی برای تکمیل مدارک مهاجرت است.این آزمون به وسیله مجموعه پیرسون لانگمن طراحی و برگزار میشود.

.این روش فقط مناسب افرادیست که استعداد زبانی دارند و برای مدتی بسیار طولانی و پیوسته و با تمرکزوقت کافی صرف می کنند .برای بقیه زبان اموزام که وقت معمولا محدودتری داند در کنار کلاس میتواند مکمل پروسه اموزش باشد مخصوصا در سطوح پایه

اگر در رابطه به موضوعی بتوانید بالای 90 ثانیه و بدون افت سرعت صحبت کنید یعنی به کلمات ان موضوع مسلط هستید.در دوره های زبانی نیز به این موضوع دقت کنید که ایا بعد از اتمام ان موضوع در دوره، شما توانایی جواب دادن به سوالات ان حیطه برای تایم بالای یک دقیقه را دارید یا خیر.

از طریق وبسایت برای ما پیام بفرستید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند و یا از طریق شماره تماس های مرکز با مشاوران ما تماس حاصل کنید.

فقط برای کمتر از نیمی از داوطلبان و فقط در صورت پیوستگی ، نظم ، علاقه و داشتن استاد فوق العاده حرفه ای کسب نمه 7 و یا بالاتر در آزمون میسر میشود.در این بازه مطالعه تمام وقت اکیدا توصیه میشود.

کلیه کتابهای انتشارات کمبریج ، آکسفورد ، مک میلان و پیرسون لانگمن استاندارد و کافی بوده و با توجه به سیستم آموزش به صورت گزینشی و یا مجموعه ای میتواند نیازهای آموزشی زبان آموزان را تامین کند.

آزمون دولینگو در سال 2020 و 2021 به دلیل شیوع کرونا و محدودیت و کنسلی آزمون های دیگر در بسیاری از مرکز قابل قبول بوده است ، البته برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر پذیرفته نمیباشد مگر انک در سایت دانشگاه قید شده باشد.بهترین روش مکاتبه با دانشگاه و گرفتن تائید قبل از اقدام به گرفتن مدرک است.

گروه آموزشی یونیتیک

تهران، بلوار مرزداران بین اشرفی اصفهانی و یادگار امام جنب شیرینی فروشی ماه بانو پلاک ۱۸۵ طبقه ۲ واحد ۵

تلفن: 44282417-021    پست الکترونیک: mail@uniticedu.com

گروه توسعه نرم افزارهای تحت وب ایلیا

کلیه حقوق این وبسایت برای گروه آموزشی یونیتیک می باشد

دی ان ان